Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua un sătean isi paste 6 vaci langa locuinta ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua un sătean isi paste 6 vaci langa locuinta mea oare ...

Buna ziua un sătean isi paste 6 vaci langa locuinta mea oare ie permis?
depinde al cui e terenul