avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 616 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Doresc sa fac un SRL, cu cod caen 4322, ce diploma sau ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Doresc sa fac un SRL, cu cod caen 4322, ce diploma sau calificare ...

Doresc sa fac un SRL, cu cod caen 4322, ce diploma sau calificare imi trebuie sa pot fi angajat in firma mea?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:08, 28 Aprilie 2024
Buna ziua
Nu aveti nevoie de nicio diploma sau calificare.
Nici contractul de munca nu este obligatoriu.
Ok si daca vreau sa fiu instalator in firma mea imi trebuie calificarea?
Ultima modificare: Duminică, 28 Aprilie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic
In general, va trebuie calificare ..dar angajarea cu c.i.m. o veti face pe raspunderea dvs , in situatia angajarii fara calificare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa instalatii electrice si sanitare, reparatii, mentenanta tehnica catalin_utilizator67 catalin_utilizator67 Buna ziua, Doresc sa deschid un PFA pentru efectua instalatii electrice si sanitare, reparatii, mentenanta tehnica la locuinta clientilor. Am experienta ... (vezi toată discuția)
Infiintare srl? sau infiintare af? adina23 adina23 buna, ziua sunt prima data pe acest forum, am si eu cateval nelamuriri. Vreau sa imi deschid propria afacere nu stiu ce este maia avnatjos SRL sau AF pentru ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, doresc sa imi deschi un fast food cod caen 5610, as ... giuliano98 giuliano98 Buna ziua, doresc sa imi deschi un fast food cod caen 5610, as avea nevoie de o lamurire pentru ca gasesc raspunsuri diferite pe internet. Poti deschide un ... (vezi toată discuția)