Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Nota de consum individual
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Nota de consum individual

Nota de consum individual este pe vechiul proprietar, de un an si 5 luni tot vine pe vechiul proprietar. M-am tot adresat ba presedintelui ba administratorului am facut si chiar o cerere scrisa una am solicitat catre ISTA sa se modifice prin presedinte si nimic la fel, administratorul cel care umbla pe la ei zice ca dureaza ca bla bla dar totusi a trecut un an si ceva si e aceeasi problema. Va multumesc anticipat!
IonutCostea, utilizator
Nu este nicio problema...proprietar sunteti dvs, ei nu au modificat in liste.
La Ista trebuie sa trimita presedintele o hartie semnata si stampilata in care sa spuna ca la ap x este proprietar y. Atat.
Am trimis si degeaba tot la fel apare