Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Un salariat căruia i s.a intentat proces, poate sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Un salariat căruia i s.a intentat proces, poate sa ceara suspendarea ...

Un salariat căruia i s.a intentat proces, poate sa ceara suspendarea contractulu de munca ? Dacă decizia ii e favorabila , salariatul se poate întoarce la vechiul loc de munca ?
Proces de care, civil sau penal?