Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Formular vamă DHL
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Formular vamă DHL

Bună dimineața!Tin să menționez ca sunt un copil care și-dat dat comandă din altă parte a lumii și faza e ca vine cu DHL și e prima dată cu ăștia și mai nasoală e faza ca trebuie sa completez un formular(pe care nu stiu sa îl compltetez)pentru vămuire și nu știu și mai am puțin și plâng fiindcă nu vreau sa primesc amendă deoarece din ce am înțeles prin toate e-mail urile primite de la ei primele 5 zile nu se plătește cat stă coletul în sediu iar a 6 a zi da ceva de genu.
Vă rog,ajutați-mă
Maria.24, utilizator
1. Ce anume nu stiti sa completati in formular? Scrieti-ne.
2. Cereti ajutorul celor de la DHL.
3. Plansul nu ajuta.