Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In timpul casatoriei am achizionat o garsoniera. Am ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In timpul casatoriei am achizionat o garsoniera. Am divortat ...

In timpul casatoriei am achizionat o garsoniera. Am divortat si nu s a facut partajul si pe garsoniera dupa 4 ani fostul sot a dece dat. in timpul casatoriei a rezulta un copil. La succesiune vj vine copilul rezultat din timpul casatoriei. .EU POT SA VIND 1/2 DIN GARSONERA?
Vi s-a mai dat raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...
dupa ce copilul devine proprietar pe partea tatalui sau, dvs va puteti vinde cota daca gasiti cumparator sau faceti paratj cu fiul.