Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua! Din cauza unui cablu electric defec aflat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua! Din cauza unui cablu electric defec aflat în depozitul ...

Bună ziua! Din cauza unui cablu electric defec aflat în depozitul de furaje al vecinului mi-a ars depozitul de furaje, anexele și acoperișul unei bucătării de vară. Aș putea acționa în justiție vecinul?
Desigur, cu condiția ca investigația să se fi încheiat cu această concluzie
Mulțumesc! Am citit din concluzii.