Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am un teren in Constanta, Bratianu, cu deschiderea la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am un teren in Constanta, Bratianu, cu deschiderea la strada ...

Am un teren in Constanta, Bratianu, cu deschiderea la strada de 10.1m si adincimea de 20m, imprejmuita de zid de caramida stinga si case pe hotar cu spatele la mine, ce distanta minima trebuie sa am ca sa pot amplasa feresrele de bai?
Depinde de tipul de ferestre. Gasiti in Certificatul de urbanism.
Multumesc!