Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa de lichidare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa de lichidare

Mi-am incetat contractul de munca pe 31 ianuarie si inca nu am primit nici un fel de act de la firma.Care e termenul maxim pt eliberarea actelor,am nevoie de decizia de incetare si de fisa de lichidare.Multumesc!
Decizia se inregistraza la ITM in termen de 5 zile. Ar trebui sa fie gata la data de astazi. Solicitati nota de lichidarea pentru a o completa.
~ Conținut șters la cerere ~