avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1289 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general In ce cont trec acea plata?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

In ce cont trec acea plata?

Am o plata in extras pe olx pt un anunt, dar contul de olx este pe persoana fizica. In ce cont trec acea plata?
Ultima modificare: Joi, 10 Iulie 2025
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Ieri am facut o mare greseala. am gasit un anunt pe olx cu un ... mariuspisica28 mariuspisica28 Ieri am facut o mare greseala. Am gasit un anunt pe olx cu un telefon si era din alt oras. Tipii mi-au spus ca sunt firma, mai exact bsg amanet si nu pot ... (vezi toată discuția)
Fraudă bancară Marton25 Marton25 Caut un avocat care mă poate ajuta în următoarea situație  In data de 1 aprilie m-a contactat o persoană pe platforma olx cum că ar vrea să cumpere ... (vezi toată discuția)
Am primit de la anaf in spv o instiintare irina crisan irina crisan Am primit de la ANAF in SPV o instiintare ca figurez in evid. lor cu sume incasate cu titlu de ramburs in anul 2024.Banuiesc ca este vb de niste vanzari pe ... (vezi toată discuția)