Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratie la administratia fondului de mediu
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratie la administratia fondului de mediu

rugaminte urgenta!!!

am rugamintea sa ma lamuriti cu privire la declaratii depuse a AFM. lucrez la o firma de constructii care tremite declaratii pentru surse fixe (lunar)si surse mobile.(de 2 ori pe an) In anul 2009 programul nu mi-a permis sa completez taxa pentru sursele mobile. pur si simplu nu poate fi selectata.in iunie nu am crezut ca e asa o problema grava, insa cand in decembrie s-a repetat problema am inceput sa caut. mentionez ca in septembrie am platit taxele pentru surse mobile pe care insa nu le-am declarat.

va rog sa ma ajutati si sa ma lamuriti cum sa procedez.pot face o rectificativa sau declaratia initiala?????

Incep controalele.

va multumesc:D
Faceti declaratie initiala si trimiteti-o prin posta.
eu stiu ca pentru surse mobile nu se mai depune.