Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... apropo accize automobile
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

apropo accize automobile

Nu imi poate spune cineva pe unde as putea gasi afisat modul in care se schimba accizele pt automobile( ma refer la sumele care se platesc in functie de marimea motorului)? Va multumesc
da un search pe google;)
da este logic:)) ma gandeam doar ca ar exista ceva mai concret. multumesc frumos
mai concret nu exista, crede-ma! :((
Cu placere
mai concret nu exista, crede-ma! :((
cu placere, mai concret nu exista, crede-ma!:((