avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 221 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... apropo accize automobile
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

apropo accize automobile

Nu imi poate spune cineva pe unde as putea gasi afisat modul in care se schimba accizele pt automobile( ma refer la sumele care se platesc in functie de marimea motorului)? Va multumesc
Cel mai recent răspuns: mihai2991 , utilizator 13:07, 17 Decembrie 2006
da un search pe google;)
da este logic:)) ma gandeam doar ca ar exista ceva mai concret. multumesc frumos
mai concret nu exista, crede-ma! :((
Cu placere
mai concret nu exista, crede-ma! :((
cu placere, mai concret nu exista, crede-ma!:((

Alte discuții în legătură

Un site pentru probleme cu calculatorul CYBORG CYBORG Buna ziua! Stiti dv. unde exista un sait pe Internet unde se dau raspunsuri prompte(nu sa asteptam cu zilele raspunsul) cum e avocatnet.ro-lauda lui-in care ... (vezi toată discuția)
Reclamatie dddianaddd dddianaddd cum pot adresa o reclamatie echipei acestui site ? Unde e rubrica de CONTACT ? Ce site prost facut (vezi toată discuția)
Legislatia drogurilor aleszia aleszia In afara de legea nr. 143/2000, ce alte legi reglementeaza traficul si consumul ilicit al drogurilor ? Am dat un search pe google ... insa nu cred ca am gasit ... (vezi toată discuția)