Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... somaj tehnic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

somaj tehnic

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: in cazul trimiterii in somaj tehnic a unor angajati, este necesar ca in nota explicativa depusa la ITM sa precizam numarul exact de persoane si sa ii enumeram , precum si perioada exacta- de la data de ..pana la data de...?
Retin avertismentul si sper ca nu se va mai repeta.
Cu stima,
Diana Chirica
ionellaiulianadiana a scris:

Retin avertismentul si sper ca nu se va mai repeta.
Cu stima,
Diana Chirica

:offtopic: Interventie moderator
Nu este avertisment , ci doar o atentionare ...:)