Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... rezultate admitere barou bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

rezultate admitere barou bucuresti

buna.stiti cumva cand se afiseaza si pe net?multumesc pt eventualele raspunsuri
:-/ buna intrebare! Oare cand se vor da rezultatele? Stie cineva daca exista vre-un termen limita?
Cam de cand a fost examenul (adik cam de duminica) in vreo doua saptamani. Cat despre afisarea pe net CRED ca rezultatele vor fi afisate pe siteul BB-ului tot cam dupa acest interval de doua saptamani.
Am auzit ca la unele barouri din tara s-au dat dispozitii sa se corecteze in asa fel incat sa intre un anumit numar de oameni. Stie cineva daca le-a venit vreo idee similara si la Bucuresti?
buna ziua tuturor! Ar fi o mare prostie sa se corecteze.......favorabil numai un nr. de lucrari.Astazi se afiseaza rezultatele la Constanta;sunt curioasa sa le vad. Mai mult ca sigur nu vor fi si pe net.
Si ce zici de rezultatele de la constanta??Ai dat si tu??