Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general achizitie apa pentru casa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

achizitie apa pentru casa

Facturile de achizitie apa pentru consumul angajatilor pot sa le inregistrez in 604 (cheltuieli cu nestocate)?

Multumesc,
da, e bine asa
sau pe 6028
* se inregistreaza in contul 623 cu analitic, deoarece cheltuielile cu protocolul au deductibilitate partiala.
personal , nu le-as considera cheltuieli cu protocol.