Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort neipartasit
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort neipartasit

cum pot sa aflu de pe net daca sotul meu a bagat actele pentru divort

nici cum...:confused: veti putea afla numai cand primiti citatia pentru proces si veti avea nu numar de dosar, atunci da.
Daca nu cunoateti nr.dosarului,nu aveti cum sa aflati acest lucru.Veti avea posibilitatea sa aflati in momentul in care veti primi citatia in care va fi precizat si nr.de dosar.;)
[ link extern ] /
dar nu este foarte actualizat..:(
:luck:multumesc pt raspunsul prompt si imediat numai ca eu inca mai sper ca este o inchipuire de a mea si ma fac ca nu am auzit bine"am bagat actele"

cu atit mai mult ca exista o comoara de numai un anisor la mijloc
am luat dosarele la rind si nu m-am regasit in ele cu numele