Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Solicit colaborare cu jurnalist - avocat
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Solicit colaborare cu jurnalist - avocat

Solicit colaborare pe termen lung cu un jurnalist avocat sau cu un avocat din domeniul jurnalistic specializat in diverse cazuistici!
????????????????????????????????????????#-o
eu le cam intorc din pana binisor......:D
??????????:-/:O.....Trebuie sa-ti alegi....ori jurnalist,ori avocat. Jurnalistul nu poate fi avocat si nici avocatul jurnalist(in cel de al II lea caz ar putea fi numai in situatia in care se suspenda!)