Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale firma de transport in romania dar sa lucrez in italia ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

firma de transport in romania dar sa lucrez in italia se...

poate ? pt.ca eu locuiesc in italia si as vrea ca firma sa o deschid in romania dar sa lucrez in italia .multumesc
Sigur ca da. Puteti indica sediu operativ in Italia (la adresa la care locuiti in Italia)si lasati sediul legal in Romania (unde ati deschis firma).
Daca aveti nevoie despre legislatie,fisc, drept societar in Italia ma puteti contacta pe e-mail.
Succes!