Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Care este termenul limita de depunere bilant pe 2009 ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Care este termenul limita de depunere bilant pe 2009 pt un srl suspendat?

Am suspendat un SRL cu 1 sept 2009,va rog sa-mi spuneti care este termenul limita de depunere bilant 2009.Multumesc!
Tot ca si pentru celelalte societati deci 150 de zile de la incheierea exercitiului financiar aproximativ 31 mai 2010.
Atentie se depune direct la Registrul comertului impreuna cu anexele
Multumesc!
da, chiar daca e firma suspendata se depun aceleasi anexe. daca vrei modele pentru asa ceva, iti recomand topicul asta, de fapt likul de la final - www.avocatnet.ro/content/for...