Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general listari lunare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

listari lunare

1. In cate exemplare tiparesc NIR-ul?
2. Dar Registrul de casa? In 2 exemplare sau este suficient 1 singur exemplar? Pana acum le tipaream in 2 ex. , dar o colega a avut un contral si i s-a spus ca este suficienta listatea lunara a celor 2 documente intr-un singur exemplar.
3. Ce se listeaza in fiecare luna si mai ales, in cate exemplare?
Un examplar din NIR si Registr de Casa sunt suficiente, fiindca aceste se depun la dosar. Puteti sa le listati si in mai multe exemplare, daca aveti nevoie de mai multe.
Puteti sa le printati intr-un singur exemplar , cu mentiunea ca trebuie sa le semnati si stampilati.