avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Se incarca mai repede paginile Avocatnet.ro?
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Se incarca mai repede paginile Avocatnet.ro?

Incepand de astazi, odata cu imbunatatirile pe care le-am adus sistemelor informatice care ajuta Avocatnet.ro sa functioneze, paginile siteului ar trebui sa se incarce mult mai repede.

Se simte aceasta modificare? Mai intalniti probleme de incarcare a paginilor?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 19:23, 9 Noiembrie 2010
Este o schimbare in bine...Oricum, mii de multumiri pentru toata munca depusa!
Intr-adevar este o diferenta radicala fata de zilele trecute.
Felicitari pentru imbunatatiri si speram sa ,,mearga" tot asa!
Da, merge mult mai bine.
Credeam ca am o problema la calculatorul meu.
Alta viata!
Mi-a mai venit inima la loc!
Felicitari!
Buna seara,
Intr-adevar,paginile se incarca mult mai repede.:)
Incepand de seara trecuta nu am mai intampinat nici un fel de problema in acest sens.
Va multumim pentru toata munca depusa!
Felicitari!:)

Alte discuții în legătură

Cum vi se pare noua imagine avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum ... (vezi toată discuția)
Modificari 26 aprilie Alin Popescu Alin Popescu De la inceputul anului ne-am orientat cu precadere spre rezolvarea problemelor legate de incarcarea cu dificultate a paginilor Avocatnet.ro. Proiectul nostru a ... (vezi toată discuția)
Paginile se incarca greu ContSters181996 ContSters181996 Buna ziua. Paginile avocatnet se incarca foarte greu.Nu stiu daca este de la mine sau este o problema tehnica. (vezi toată discuția)