Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Se incarca mai repede paginile Avocatnet.ro?
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Se incarca mai repede paginile Avocatnet.ro?

Incepand de astazi, odata cu imbunatatirile pe care le-am adus sistemelor informatice care ajuta Avocatnet.ro sa functioneze, paginile siteului ar trebui sa se incarce mult mai repede.

Se simte aceasta modificare? Mai intalniti probleme de incarcare a paginilor?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Este o schimbare in bine...Oricum, mii de multumiri pentru toata munca depusa!
Intr-adevar este o diferenta radicala fata de zilele trecute.
Felicitari pentru imbunatatiri si speram sa ,,mearga" tot asa!
Da, merge mult mai bine.
Credeam ca am o problema la calculatorul meu.
Alta viata!
Mi-a mai venit inima la loc!
Felicitari!
Buna seara,
Intr-adevar,paginile se incarca mult mai repede.:)
Incepand de seara trecuta nu am mai intampinat nici un fel de problema in acest sens.
Va multumim pentru toata munca depusa!
Felicitari!:)