avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 375 soluții astăzi
Forum Activitate kissablegirl

Activitate kissablegirl

Buna ziua as avea si eu sa va intreb daca se m-ai acorda cei 200 de euro la prima casatorie!
De ce acte am nevoie pentru casatorie...!!!
Multumesc Anticipat.!!
am nascut in septembrie si am depus actele pentru alocataia de 200 lei in 4 octobrie cand este posibil sa vina primii bani???
deci treaba este in felul urmator eu am lucrat la o firma de distributie materiale publicitare in ultimele 12 luni pana la nasterea copilului problema este ca cei de la firma respectiva nuh vor sa imi completeze adeverinta necesara pt indemnizatie ce pot face in acest caz????
pe timpul sarcini eu eram eleva in clasa a 13 a ,,,,pot beneficia de indemnizatie ????ce acte sunt necesare pentru a intocmii ddosarul pentru indemnizatie.....
Răspuns la discuția Indemnizatia pentru CCC
Si ce acte sunt necesare pentru aceasta?Unde se afla o astfel de Agentie In Brasov...????
In ultimele 12 luni inainte de nasterea copilului am avut contract de colaborare cu o firma de distributie a unor reviste publicitare ,venit ce era impozabil.
Pot beneficea de indemnizatia de crestere a copilului?
Cum procedez daca firma are sediul in alt judet?
ce acte sunt necesare pentru certificatul de nastere al copilului tatal nu vrea sa il recunoasca...........