avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Activitate ramonapauleanu

Activitate ramonapauleanu



ciocoflender007 a scris:

Cine spune ca erau false biletele care le-ai primit?


Si la ce eveniment erau? Cine ar falsifica niste amarate de bilete? Nu va puteati da seama?
Buna seara. Nu stiu daca ati primit mesajul meu privat, nu reusesc sa va trimit, mi ati raspuns insa la cererea de prietenie. Va rog sa ma contactati la 0756 626 913, am nevoie de sprijinul dvs.
Răspuns la discuția Stimulent de insertie
Ar trebui sa consultati si o a treia persoana.
Din ceea ce stiu eu, si am consultat legea, trebuie sa va intoarceti la munca dupa ce copilul implineste 1 an. Veti primi stimulentul de insertie pe perioada ramasa pana la implinirea copilului a varstei de 2 ani.
Buna ziua. Am avut un apartament in provincie pe care l-am vandut acum 2 ani de zile. Eu nu m-am dus sa anunt la distribuitorul de gaz sau de electricitate ca am instrainat bunul. In consecinta, contractele au ramas pe numele meu. Noul proprietar nu a mai platit nu mai stiu cate facturi si mi-au trimis mie suma de plata, spunand ca daca nu achit ma vor da in judecata. Ce sa fac? Sa platesc?
Atunci cand eu am achizitionat acel imobil, m-am dus de bunavoie sa schimb contractele pe numele meu. Credeam ca e o obligatie a cumparatorului. cum e de fapt?