avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 200 soluții astăzi
Forum Activitate raza23

Activitate raza23

Răspuns la discuția Plata pensiei
multumesc dar de ce postasul distribuie pensia haotic intr-un bloc mai tine de casa de asigurari?
Răspuns la discuția asigurare locuinte
multumesc ptr raspuns dar cred ca nu am depasit termenul suntem in mai 2011
Discuție Plata pensiei
unde m-as putea adresa ptr o lamurire ref la plata pensiilor?
termenul ptr plata este afisat la of postal dar postasul intarzie pe zile bune pe motiv ca nu are banii indeajuns,multumesc
buna ziua,ptr asigurarea obligatorie care este termenul limita si valoarea ptr un apartament cu 2 camere? va rog!
Răspuns la discuția partaj
multumesc ptr raspunsunsuri dar nu am intelegere de la fostul sot,ce pot face legal?
Răspuns la discuția termene
multumesc frumos!
Discuție partaj
in urma divortului nu am facut partajul,momentan sanatatea nu mi permite(neoplasm),am si un copil care mi-a fost incredintat;ce sperante imi pot face macar ca sa pot decala partajul,d.p.d.v.legal macar?
multumesc!
Răspuns la discuția plata cheltuieli
multumesc frumos s a rezolvat,am urmat pasii dvs.
Discuție termene
buna ziua,
va rog sa ma lamuriti intr-un dosar de divort ce reprezinta art. 242 alin. 1 pct. 2 C. proc. civ. Cu recurs pe toată durata suspendării.
multumesc
Subiect: cheltuieli judiciare
buna ziua,
va rog sa ma lamuriti intr-o pblema ref la cheltuieli judiciare,in urma cu cateva luni ni s-a dat sentinta intr-un dosar penal(ref la circulatia pe drumurile publice),momentan nu am primit nimic acasa doar ce am vazut pe sait;as dori sa mg sa achit aceste cheltuieli judiciare stiu ca mai este de platit si onorariu avocatului din oficiu.
intrebarea este acest onorariu este inclus in cheltuielile judiciare?
mulumesc anticipat!