Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... asigurare locuinte
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

asigurare locuinte

buna ziua,ptr asigurarea obligatorie care este termenul limita si valoarea ptr un apartament cu 2 camere? va rog!
15 iulie 2011, dupa care se aplica amenzi. Nr. de camere nu are importanta.
20.E
Asigurarea pentru apartamente sau locuinte gen casa, viloaca (toate din beton, caramida), etc. e 20euroi. Sunteti deja in termen depasit.
multumesc ptr raspuns dar cred ca nu am depasit termenul suntem in mai 2011
george_neagu a scris:

Asigurarea pentru apartamente sau locuinte gen casa, viloaca (toate din beton, caramida), etc. e 20euroi. Sunteti deja in termen depasit.
[/
quot]Unii zic ca da,altii zic ca ba,important e sa dovediti ca ati incheiat asigurarea,adica sa le dati ,,euroii" cum bine ziceGeorge Neagu