avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 183 soluții astăzi
Forum Activitate claudya05

Activitate claudya05

Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
Buna seara.referitor la intrbarile formulate de Laura-Mirela.variantele mele de raspuns sunt urmatoarele:1A
2A
3F
4F
5A
6F
7F
8A
9F
10A,desi nu sunt foarte sigura la unele,dar o sa ma corectez.Referitor la masurile asiguratorii:sechestrul,poprirea cred ca sunt,dar astept pareri ca is in dubiu.:-/
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
stiti cumva daca la organizare judiciara au mai intervenit modificari?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
Ai dreptate mary_pitty.oricum nu cred ca o sa intre in vigoare la data respectiva,asa ca eu cred ca trebuie sa ne axam pe actualul cod de procedura civila.voi ce parere aveti?
Răspuns la discuția Admitere SNG 2012
Buna Ayan!nu a mai aparut nici o modificare din cate stiu eu si din ce am vazut ca se scrie pe aici,asa ca deocamdata ramane sa invatam ce avem la momentul acesta.Referitor la organizare stie cineva daca au mai aparut modificari?spor la invatat sa avem!:)
Răspuns la discuția SNG 2011
Buna!In mod normal ar trebui sa se afiseze anuntul pana la sfarsitul acestei luni in cazul in care se va organiza concursul,dar mai mult ca sigur ca doar in septembrie 2012.oricum s a deschis un nou subiect SNG 2012 daca vrei sa stii mai multe pareri referitoare la examen.:)
Răspuns la discuția SNG 2011
se pare ca nu a sesizat data pentru ca altfel nu mai aducea in discutie.oricum cred ca am inteles toti ca modificarile aduse la acea data nu intra.
Răspuns la discuția SNG 2011
Buna.mai este cineva din hunedoara care sustine examenul la SNG?
Răspuns la discuția SNG 2011
In legatura cu organizare ai dreptate ancutzica_ani...oricat incerc nu pot sa retin toate acele atributii.Spor la invat sau la recapitulat pentru unii!oricum greu cu organizarea judiciara!#-o
Răspuns la discuția SNG 2011
Adeverinta de la medicul de familie costa 20 de lei.
Răspuns la discuția SNG 2011
Buna.Trebuie sa scrie ca esti clinic sanatos.apt pentru munca si mai tre sa fie trecut ca s-a eliberat pentru a servi la examen pt scoala de grefieri.Este o adeverinta simpla.