avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 513 soluții astăzi
Forum Activitate edinutza_87

Activitate edinutza_87

Răspuns la discuția revisal- modificare salar?
INTREBAREA MEA ESTE DACA AM PAZNICI CARE LUCREAZA SI DE NOAPTE SI ESTE CAND LE PICA TURA SAMBATA SAU DUMINICA TREBUIE SA TREC CEVA IN REVISAL CA SPORU DE NOAPTE MI S-A SPUS CA NU TREBE CA NU LUCREAZA NUMAI DE NOAPTEA.MULTUMESC
Poate cineva sa ma ajute sau sa-mi spuna unde as gasi o tematica in caz te poluare accidentala.mi sa cerut de la mediu sa instruesc personalu cu privire la poluarea accidentale.mi sa spus sa fac o tematica de prevenire si combatere in caz de poluare accidentala
am si eu o intrebare.fac un act aditional cu data de 01.08.2012 si il transmit in data de 20.08.2012.care ii data la care produce efecte in revisal?
eu trec sediu repectiv conform foii de parcurs
Răspuns la discuția program de lucru inegal
ok intrebarea mea este am 4 paznici cum ar trebui sa fac daca lucreaza 12 cu 24.dupa astea 12 cu 24 cum ar trebui sa fie 12 cu 48 sau 12 cu 36?
Răspuns la discuția inspectia muncii
foarte corect
Răspuns la discuția inspectia muncii
eu sunt inspector de resurse umane eu cand transmit revisalul mai am la contractu persoanei angajate si repartitie de la somaj si fisa de aptitudune de la medicul de medicina muncii si fisa de post
Răspuns la discuția Fisa post \"Operator xerox\"
are cineva un model de fisa de aptitudine agent comercial
Răspuns la discuția Fisa post \"Operator xerox\"
As avea o intrebare la muncitor angajat pe 2 ore trebuie fisa de post?si daca da trebuie sa specific ca lucreaza 2 ore?
Răspuns la discuția preaviz in cazul demisiei
AS AVEA SI EU O INTREBARE.DACA FIRMA VREA SA ANGAJEZE PE CINEVA CU DATA DE INCEPERE DE 01.06.2012 SI PERSOANA RESPECTIVA ACUM LUCREAZA LA O ALTA FIRMA ATUNCI CU CE DATA TREBUIE SA ISI DEA LICHIDAREA DE LA CEALALTA FIRMA CA SA NU FIE INTRERUPERE/