avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 485 soluții astăzi
Forum Activitate Alina3666

Activitate Alina3666

Buna seara. Am o intreprindere individuala noua mai exact o taraba in piata cu fructe si legume si a-si vrea sa stiu care ar fi adaosul pt preturi,e problema daca pun 100%??nu vreau sa am probleme de un eventual control....Multumesc
Buna ziua.. Am o intreprindere individuala noua si nu stiu exact ce trebuie sa fac... Nu am angajati eu o sa lucrez... Trebuie sa merg la cas?? Care sant urmatorii pasi care trebuie sa-i fac..?? E obligatoriu sa-mi fac carte de munca?? Chiar nu stiu ce am de facut?? Ajutati-ma va rog frumos.. Multumesc
Răspuns la discuția Imprumut
E posibil sa fi intervenit prescriptia?? Anul trecut mi-a venit niste cheltuieli de judecata la fisc de 900 lei dar nu precizau de unde si de ce... Alta problema nu am avut cu siguranta au fost de la provident.... Va multumesc frumos pt timpul acordat.
Răspuns la discuția Imprumut
Nu am achitat nici o rata
Discuție Imprumut
Buna ziua... Am facut un imprumut la provident acum vre-o 8 ani si nu am platit, oare mai sant in baza lor de date?? Multumesc
Buna seara.. Am infiintat o intreprindere individuala de doua luni si nu am înregistrat o la finante ce se poate intampla, primesc amenda sau mio radiaza?? Multumesc