avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 605 soluții astăzi
Forum Activitate luca_claudia72

Activitate luca_claudia72

as vrea sa stiu cat de repede decurge un divort la notar cu minori, care sunt demersurile, daca sunt audiati copiii si daca trebuie sa fie de fata sotiii sau pot fi reprezentati?
Discuție Infiintare I.I.
Doresc sa infiintez o intreprindere individuala si as vrea sa stiu ce am de facut, cam care ar fi costurile, fara sa apelez la o firma. Se poate obtine autorizarea si on line?
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
nu s-au mai dat grile pana acum. s-a mai dat o singura data, si dupa cum le-am vazut sunt asemenatoare cu cele de la inm...
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
si pt mine parca s-au micsorat zilele....si eu dau anul acesta....succes tuturor care s-au inscris..
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
se poate sa-mi trimiteti si mie legea si statutul pe luca_claudia72@yahoo.com? va rog mult....multumesc...sa aveti spor la invatat...la anu' cine stie ce naiba se mai coace....
Răspuns la discuția Sinteze admitere barou
daca sunt sinteze.....va rog....vreau si eu....se poate? luca_claudia72@yahoo.com
multumesc mult!
Răspuns la discuția pfa, ii sau srl?
puteti sa-mi spuneti pasii pe care trebuie sa-i urmez pt. a infiinta intreprinderea individuala?
as dori sa-mi deschid un magazin cu haine si incaltaminte second hand. care din cele 3 forme ar fi mai indicat pfa, ii sau srl?
Răspuns la discuția Consilier juridic definitiv?
pe mine ma intereseaza subiectul
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
aveti subiecte rezolvate??????????
va rog din suflet , ajutati-ma si pe mine.............un biet muritor........:((
adresa mea este luca_claudia72@yahoo.com....
multumesc din suflet...:thumbup: