Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... "Ma vad nevoita sa imi sterg contul" sau "Cum sa-ti ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

"Ma vad nevoita sa imi sterg contul" sau "Cum sa-ti bagi in sperieti prietenii in 1 aprilie"- titlu editat de moderator, care a tras o sperietura pe cinste

In mod sigur un subiect cu acest titlu e plasat gresit in aceasta sectiune dar avand in vedere ca este 1 Aprilie cred ca am ales corect sectiunea.

Asadar, daca ai citit considera-te pacalit de 1 Aprilie. :D
Traditia spune ca cei pacaliti de 1 Aprilie vor avea un an bun! Ceea ce doresc tuturor: viata fericita!
:bow:
A fost primul topic pe care l-am citit de dimineata. :acute:
In legatura cu anumite teme nu pot glumi si nu pot pacali pe nimeni.

As fi preferat sa scrii ca ninge afara, eu te credeam, Diana. :)
:))Am stiut ca nu e pe bune.Dar m-ai pacalit,totusi.Ma asteptam sa scrii in acelasi ton dar numai titlul a fost de senzatie.:))
Azi este o buna ocazie pentru cei suparati sa-si spuna:hai sa ne pacalim ca este totul la fel!
Maine va fi mai greu.Astazi,toate bune si frumoase!:)
:coffee:
Asadar, daca ai citit considera-te pacalit de 1 Aprilie. :D
Traditia spune ca cei pacaliti de 1 Aprilie vor avea un an bun!

Si eu am dacut ochii mari cand am citit!
Buna... pacaleala, nu ca la RATB!
Sper ca toti sa avem un an mai bun!
wiliilie, utilizator
trope_doi a scris:

Asadar, daca ai citit considera-te pacalit de 1 Aprilie. :D
Traditia spune ca cei pacaliti de 1 Aprilie vor avea un an bun! Ceea ce doresc tuturor: viata fericita!
:bow:

=D> Pacalita rau de tot!!! Am citit titlul la servici dar nu aveam timp sa aprofundez... mi-am zis ca acasa, pe indelete, o sa ma lamuresc cu privire la aceasta problema (cum?! de ce?! ce s-a intamplat?!) si dupa un drum luuuuung si obositor (datorita grevei) intru si ma amuz din plin: uite pentru ce am stat toata ziua cu gandul (si sufletul la gura) la avocat net - care oricum este in sufletul meu - dar, recunosc ca astfel am reusit sa trec mai usor peste aglomeratia din trafic. Viata lunga si plina de bucurii si impliniri va doresc si eu, atat dumneavoastra cat si tuturor celor care sunt aici, permanent sau temporar, pe acest minunat forum. :love:
In timp ce deschideam topicul ma si gandeam cu ce argumente sa va conving sa renuntati.
Cea mai buna pacaleala de azi!
Inseamna ca o sa fiu "cineva" tot anul!?
Atunci, mai pacaliti-ne!
=D>