Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ordonanta de urgenta pentru concediile ºi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ordonanta de urgenta pentru concediile ºi indemnizaþiile de asigurãri sociale de sãnãtate

Stiti cumva daca este aprobata "Ordonanta de urgenta pentru modificarea si completarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile şi indemnizaţiile de asigurări sociale de sănătate". Eu nu am gasit-o in monitorul oficial.
1.A fost publicata in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I, nr.1074 din 29 noiembrie 2005
2 A fost modificata si completate prin O.G. nr. 1/2006 prin O.G. nr.35/2006, prin Legea nr. 399/2006 si prin O.u.G nr.91/2006
OUG nr.158/2005 a fost aprobata cu modificari prin Legea nr.399/2006 ... dupa care a mai fost modificata prin O.U.G. nr.91/2006 si Legea nr.97/2007.
Multumesc pentru raspuns. N-am fost clar in exprimare, intrebarea mea se refera la: "Ordonanta de urgenta pentru modificarea si completarea Ordonanţei de urgenţă a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile şi indemnizaţiile de asigurări sociale de sănătate", vezi [ link extern ] ?
Ozone, utilizator
Inca nu a fost aprobata aceasta OUG ....