Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale contributii, taxe legate de salarii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

contributii, taxe legate de salarii

rog prin amabilitatea dvs a afla toate contributiile si taxele datorate de un salariat respectiv angajator incepand cu marele 01.01.2007 (mai mult ma intereseaza actele normative sau altele unde apar aceste modificari)
va multumesc!
Ce taxe se platesc in cazul unui contract de administrare si a unui contract civil de prestari servicii?