Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Curs auditor intern si extern
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Curs auditor intern si extern

Buna ziua,
As dori sa stiu ce curs trebuie urmat pentru a deveni autitor intern/extern?

Acest curs poate fi urmat la orice furnizor de formare profesionala acreditat CNFPA sau doar in anumite institutii?

Multumesc:wave:
Auditor intern/extern- in ce domeniu?
Acum am vazut ca este vorba despre contabilitate. E un domeniu in care nu ma pricep.Sorry.