avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Curs auditor intern si extern
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Curs auditor intern si extern

Buna ziua,
As dori sa stiu ce curs trebuie urmat pentru a deveni autitor intern/extern?

Acest curs poate fi urmat la orice furnizor de formare profesionala acreditat CNFPA sau doar in anumite institutii?

Multumesc:wave:
Cel mai recent răspuns: Geanina Macovei , Consultant protectia mediului 12:51, 11 Aprilie 2010
Auditor intern/extern- in ce domeniu?
Acum am vazut ca este vorba despre contabilitate. E un domeniu in care nu ma pricep.Sorry.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Furnizori de formare profesionala boholt boholt Buna ziua! Problema mea este urmatoarea. Daca eu, ca peroana fizica am urmat un curs de formator prin Ministerul Culturii, ma intereseaza daca pot sa obtin o ... (vezi toată discuția)
Acte necesare eliberare diplome mikyangel mikyangel De ce acte are nevoie un ONG pentru a se acredita sa poata tine cursuri de masaj, kinetoterapie,dans si sa elibereze diplome cursantilor recunoscute de ... (vezi toată discuția)
Cine este cnfpa? Doina Elena Doina Elena Consiliul National de Formare Profesionala a Adultilor si diplomele eliberate de institutiile autorizate de acest consiliu sunt recunoscute de cineva? De ITM ... (vezi toată discuția)