Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit nevoi personale
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit nevoi personale

In anul 2008 am obtinut un imprumut pt nevoi personale de la ........., initial rata era de 118, 86 euro, in ziua de azi platesc 178 euro....mentionez ca in anul 2010 salariul meu a scazut la jumatate motiv pt care nu stiu daca exista vreo posibilitatea sa imi recalculeze rata??/
Creditul nu este ipotecar si nu am nici giranti..
Multumesc
dalama, utilizator
cu aceste date ar trebui sa va adresati direct la banca si incercati o resalonare a creditului in functie de posibilitatile dvs actuale , sper sa primiti un raspuns afirmativ, succes
User dalama,

interventie moderator

Va rog sa stergeti din mesajul dvs. denumirea societatii implicate in discutie.Ati incalcat regulamentul de postare si riscati sa va fie sters mesajul.
Multumesc.