Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Intrebare
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Intrebare

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? plzzzz...
Am cazier, si vreau sa stiu daca pot face parte din consiliul directoral al unei asociatii non-profit
Legea nu prevede conditiile de ocupare a unui loc in Consiliul Director al unui ONG. Prin urmare, cred ca puteti face parte din acel Consiliu Director ...