Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Anularea unui bon fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Anularea unui bon fiscal

Daca in ziua x se anuleaza un bon,prin raportul de inchidere de zi,se poate afla acest lucru?sau exista alte modalitati de a afla daca s-a anulat un bon sau nu?
nici aici nu e ninic clar.eu vreau doar atat sa stiu,daca toata activitatea de pe casa de marcat mai apare undeva in afara de rola martor.
Utilizatorul deschide acest subiect din nou? A fost discutat si aici www.avocatnet.ro/con ...
Da in memoria casei de marcat. Vezi si [ link extern ]
Constantin Alexandru Radu, Consilier juridic