avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 178 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Anularea unui bon fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Anularea unui bon fiscal

Daca in ziua x se anuleaza un bon,prin raportul de inchidere de zi,se poate afla acest lucru?sau exista alte modalitati de a afla daca s-a anulat un bon sau nu?
Cel mai recent răspuns: Constantin Alexandru Radu , Consilier juridic 22:40, 21 Aprilie 2010
nici aici nu e ninic clar.eu vreau doar atat sa stiu,daca toata activitatea de pe casa de marcat mai apare undeva in afara de rola martor.
Utilizatorul deschide acest subiect din nou? A fost discutat si aici www.avocatnet.ro/con ...
Da in memoria casei de marcat. Vezi si [ link extern ]
Ultima modificare: Miercuri, 21 Aprilie 2010
Constantin Alexandru Radu, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eroare sistem? pesticid pesticid Buna dimineata, Multumesc anticipat celor care ma pot ajuta ! Sunt casier intr-un supermarket. Am iesit lipsa 80,... lei (noi). Imi este imposibil sa ... (vezi toată discuția)
Eroare casa de marcat myhe myhe buna seara. va rog sa ma ajutati cu o informatie. am tastat pe casa de marcat suma ptr. un produs dar cind sa-mi scoata bonul sa inchis fiind pe baterie, am ... (vezi toată discuția)
Am tastat gresit la casa de marcat - cum remediez? eleonor eleonor as dori sa stiu ce pot sa fac pt ca am tastat gresit in casa de marcat:in loc de 10x19,9 am tastat 10x199 si nu stiu cum sa-mi sa remediez greseala pt ca am ... (vezi toată discuția)