Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Rugaminte
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Rugaminte

Cu toate ca am deselectat toate bifele din "Alerte mesaj" si "Newsletter", in continuare primesc atentionarile pe e-mail si nu doresc acest lucru.
Rog un administrator sa rezolve aceasta problema sau, daca nu se poate, sa-mi stearga contul.
Buna ziua,
Puteti sa faceti FW la unul din mailurile primite dupa ce ati deselectat bifele,
pe adresa marcu(at)legalnet.ro unde inlocuiti (at) cu @.
O zi buna.