Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... dupa terminarea somajului...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

dupa terminarea somajului...

Buna ziua,am si eu o mare rugaminte la dumneavostra....daca cumva stiti dupa terminarea perioadei de somaj mai urmeaza cumva vreun ajutor social sau nu...Va multumesc anticipat..
1. Legea 76/2002 nu mai prevede un alt ajutor banesc dupa incetarea indemnizatiei de somaj.
2. Incercati la Primarie pentru un ajutor social.