Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract colectiv la nivel de ramura
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract colectiv la nivel de ramura

Buna ziua,

pentru o societate cu obiect de activitate "lucrari de instalatii electrice" care este contractul colectiv la nivel de ramura / grup de unitati din cele de mai jos?

- Constructii
- Alte activitati si servicii.

Cum pot sa procur continutul contractului colectiv la nivel de ramura?

Multumesc.

Ar fi bine daca ati preciza codul CAEN in care activeaza sociatatea in care lucrati.
4321.

Nu am mentionat ca firma nu are sindicat.

Multumesc.
suciu_diana, utilizator