avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 147 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract colectiv la nivel de ramura
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract colectiv la nivel de ramura

Buna ziua,

pentru o societate cu obiect de activitate "lucrari de instalatii electrice" care este contractul colectiv la nivel de ramura / grup de unitati din cele de mai jos?

- Constructii
- Alte activitati si servicii.

Cum pot sa procur continutul contractului colectiv la nivel de ramura?

Multumesc.

Cel mai recent răspuns: suciu_diana , utilizator 12:50, 15 Mai 2010
Ar fi bine daca ati preciza codul CAEN in care activeaza sociatatea in care lucrati.
4321.

Nu am mentionat ca firma nu are sindicat.

Multumesc.
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Mai 2010
suciu_diana, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen cumparare si instalare sisteme de supraveghere AndreeaBocanu AndreeaBocanu Buna ziua! Puteti sa ma sfatuiti, va rog, doresc sa adaug ca obiect de activitate instalatii sisteme de supraveghere (cod caen 432) insa sistemul de ... (vezi toată discuția)
Contract colectiv de munca LITERA LITERA Avem un de negociat un contract colectiv de munca la nivel de unitate fara sindicate reprezentative,dar cere s-au afiliat la o federatie sindicata la nivel de ... (vezi toată discuția)
Cod caen instalare/montare sisteme audio (fara supraveghere,monitorizare) bucuresti2014 bucuresti2014 Buna ziua, Am deja o societate pe care am preluat-o si as dori, ptr ca am cereri,sa -mi activez si instalarea/montarea unor sisteme audio (fara ... (vezi toată discuția)