Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... tichete valorice din programul RABLA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

tichete valorice din programul RABLA

cum se pot cumpara LEGAL tichetele valorice din programul rabla
Vanzatorul da voucher-ul si cumparatorul banii:)

De mentionat ca voucher-ele trebuie sa fie insotite de copie simpla a buletinului proprietarului, copii legalizate dupa talon, carte de identitate, certificat de distrugere a masinii si certificatul de radiere in original.
Daca nu sunt toate actele anexate, nu sunt primite la dealer-ul auto.
nu trebuie sa se faca un act cand se dau banii?
Nu.