avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 687 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... tichete valorice din programul RABLA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

tichete valorice din programul RABLA

cum se pot cumpara LEGAL tichetele valorice din programul rabla
Cel mai recent răspuns: Ana-Maria Dutescu , Avocat 21:23, 19 Mai 2010
Vanzatorul da voucher-ul si cumparatorul banii:)

De mentionat ca voucher-ele trebuie sa fie insotite de copie simpla a buletinului proprietarului, copii legalizate dupa talon, carte de identitate, certificat de distrugere a masinii si certificatul de radiere in original.
Daca nu sunt toate actele anexate, nu sunt primite la dealer-ul auto.
nu trebuie sa se faca un act cand se dau banii?
Nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vouchere rabla melcisor melcisor Buna ziua! As vrea sa cumpar un auto nou cu credit auto. pentru avans pe langa o suma mica as vrea sa cumpar 3 vouchere rabla. As dori sa stiu: Conteaza ... (vezi toată discuția)
Caut informatii ptr rabla neagu ctin neagu ctin Am o masina Dacia cumparata de 3 ani. Am cumparat-o radiata, de la o firma, cu factura, cu carte de identitate, dar in loc de certificat de inmatriculare avea ... (vezi toată discuția)
Obtinerea unui vaucher rabla complet GEO GEO GEO GEO GEO GEO buna ziua va rog mult ,o expunere scurta si clara la urmatoarea intrebare: care este ordinea etapelor ce trebuie urmate pentru a obtine un vaucher rabla ... (vezi toată discuția)