Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general suspendare activitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

suspendare activitate

Buna ziua,
daca o societate comerciala are activitatea suspendata la registrul comertului, mai poate ea plati ratele aferente unui contract de leasing?#-o
Da, insa atat facturile cat si documentele de plata nu se vor mai inregistra in contabilitate.