Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Cerere de oferta
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Cerere de oferta

Buna ziuaO instituie publica (comuna) doreste sa achizitioneze lucrari de extindere a retelei de utilitati publice. Poate participa la procedura o societate comerciala cu capital majoritar al comunei?Va multumesc
atata timp cat sunt respectate principiile aflate la baza OUG 34/2006 , nimeni nu poate fi restrictionat sa participe la o procedura de achizitie publica.