avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 672 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... se dau fonduri nerambursabile 100%?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

se dau fonduri nerambursabile 100%?

se dau fonduri nerambursabile 100%?---daca da....pe ce domeniu.
-cate puncte de lucru pot deschide ?
-cat este aportul meu din proiect?
-trebuie sa am spatiul inchiriat la depunerea proiectului?
multumesc
Cel mai recent răspuns: Holda Finance , Consultant credite si finantari 09:53, 31 August 2010
nu mai sunt bani.
Acvacultura nu s-a finantat niciodata cu 100%, deoarece nu se incadreaza in linia de finantare despre care vorbim pe acest thread.
Finantarea este de 60%.

Probabil afirmatia categorica si neargumentata de mai sus a userului kimbao se refera la fondurile pentru microintreprinderi din Regiunea Centru, care intradevar au fost epuizate, dar nu au nicio legatura cu acvacultura.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri nerambursabile pentru modernizare pensiune alexandra carabelea alexandra carabelea Familia mea este proprietara unei pensiuni de 2 margarete cu noua camere in Busteni. Putem obtine fonduri nerambursabile pentru modernizarea pensiunii si ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile natalyn natalyn sunt persoana fizica si as dori sa-mi spuneti daca pot sa beneficiez de fonduri nerambursabile pentru costruirea unei pensiuni in zona rurala si cum sa ... (vezi toată discuția)
Fonduri ue fara cofinantare. simiulian56 simiulian56 buna ziua,mai sunt valabile fondurile EU nerambursabile cu 0 coofinantare? multumesc anticipat.:O (vezi toată discuția)