Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... se dau fonduri nerambursabile 100%?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

se dau fonduri nerambursabile 100%?

se dau fonduri nerambursabile 100%?---daca da....pe ce domeniu.
-cate puncte de lucru pot deschide ?
-cat este aportul meu din proiect?
-trebuie sa am spatiul inchiriat la depunerea proiectului?
multumesc
nu mai sunt bani.
Acvacultura nu s-a finantat niciodata cu 100%, deoarece nu se incadreaza in linia de finantare despre care vorbim pe acest thread.
Finantarea este de 60%.

Probabil afirmatia categorica si neargumentata de mai sus a userului kimbao se refera la fondurile pentru microintreprinderi din Regiunea Centru, care intradevar au fost epuizate, dar nu au nicio legatura cu acvacultura.