Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... STAMPILA???
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

STAMPILA???

Care lege, prevede obligatia de a detine stampila la o II sau orice tip de societate?
in principiu legea care stabileste fiecare domeniu de activitate. ca de exemplu pentru avocati Statutul profesiei de avocat.