Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate sediul OTV
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

sediul OTV

la noul sediu OTV are loc un concert in cinstea eliberarii lui DAN DIACONESCU.ce parere aveti?
Mai sunt si oameni care se bucura de anumite evenimente.
De ce? Vi se pare anormal? :)
Mie personal mi s-a parut anormala toata mascarada cu arestarea, eliberarea, si chiar anuntarea candidaturii la presedintie a lui Diaconescu.
nu mi se pare anormal bucuria la anumite evenimente,as fi vrut sa comentam din punct de vedere politic,ca doar suntem liberi sa spunem ce gandim.
mascarada,dar cine se ascunde in spate si ce se vrea prin aceasta.
Parerea mea (nu este obligatoriu s-o accepte cineva, dar poate mai sunt si altii care gandesc asa), este ca tot circul a fost comandat de la "împărăţie", dar m-a uimit la Diaconescu faptul că s-a amestecat în starea asta, indiferent de avantajele pe care le va avea în viitor.
Oricum, de rating nu se plângea, de bani nici atât...