Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Permis de sedere permanent
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Permis de sedere permanent

As dori sa stiu de ce documente e nevoie pentru ca un cetatean francez sa obtina permisul de sedere permanent in Romania .
Gaiti toate informatiile pe situl Oficiului Roman pentru imigrari

[ link extern ]