Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Dividende SIF
Discuție deschisă în Bursa de valori

Dividende SIF

Bună ziua !
Am următoarea întrebare:
Sunt posesorul unui număr de acţiuni la SIF Oltenia, dar pînă acum nu am beneficiat de dividende. Unde pot să mă adresez pentru lămuriri ?
Cu multumiri, Sode
Pentru dividendele anului 2009 (si numai pentru acestea) puteti merge la casieria oricarei filiale BCR, cu CI personala, fara alte formalitati si vi le ridicati. Pentru 2009 valoarea acestora este destul de maricica 0,1344 lei/actiune.

Pentru anii precedenti luati legatura telefonica cu SIF 5 Oltenia la sediul lor, telefonul il puteti afla de pe site-ul SIF-ului si stabiliti cu ei sa vi le trimita prin mandat postal sau in cont bancar.