Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 coduri caen
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

coduri caen

buna, vreau sa ma ajute cineva care e in domeniu cu o informatie despre ce cod caen imi trebuie sa pot deschide o vulcanizare (prestari servicii auto) si daca e necesar si altceva pentru un bar deschis in aceeasi constructie:(
4520 Intretinerea si repararea autovehiculelor consider ca este codul necesar, iar pentru bar care va functiona la acceasi adresa dar intr+un spatiu amenajat separat va fi un alt cod caen