Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Legea Familentului
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Legea Familentului

Stiti cumva daca legea falimentului persoanelelor fizice propusa nu demult este aplicabila sau nu?
nu, nu este aplicabila.a fost aprobat de Senat, dar nu a trecut mai departe.
Da,asa este cum spune d-na avocat Crstina Serghie.Ar ajuta foarte multa lume,dara s-ar aproba.....dar......