Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... prima salariu in carnetul de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

prima salariu in carnetul de munca

Stie cineva daca o prima la salariu, acordata in baza unei decizii interne, nevizate la ITM, se trece in carnetul de munca? Multumesc mult!
Nu se trece in carnetul de munca primele acordate de catre angajator si nici deciziile de acordare a acestora nu se vizeaza de catre ITM.